عوامل مؤثر در قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک

عوامل مؤثر در قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک

دستگاه پرکن مایعات نقش مهمی در صنعت دارد. از این دستگاه برای پرکردن انواع مایعات در ظروف مختلف استفاده می‌شود. طراحی و تولید این دستگاه در شکل‌ها و ویژگی‌های گوناگون امکان‌پذیر است. این دستگاه در انواع دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک وجود دارد. استفاده از نوع اتوماتیک باعث می‌شود دخالت نیروی انسانی به حداقل رسیده و بسته‌بندی بادقت بیشتری انجام شود. همچنین این موضوع باعث می‌شود از نظر بهداشتی از انتقال عوامل بیماری‌زا به داخل ظروف جلوگیری شود.

دستگاه پر کن مایعات توانایی پرکردن انواع ظروف را داشته و باکیفیت زیادی می‌تواند فرایند بسته‌بندی را انجام دهد. مزیت استفاده از این دستگاه، افزایش سرعت و دقت در فرایند است. همچنین استفاده از این دستگاه باعث می‌شود بسته‌بندی راحت‌تر و بدون هیچ‌گونه دردسری انجام شود. مدل‌های مختلفی از این دستگاه، توسط شرکت‌های مختلف تولید می‌شود. ویژگی‌های این دستگاه باتوجه‌به خواسته مشتری قابل تغییر است.

قیمت دستگاه یکی از فاکتورهای مهم در خرید آن است. ابعاد مختلف دستگاه می‌تواند در تعیین قیمت آن تأثیرگذار باشد. به‌عنوان‌مثال قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک می‌تواند از دیگر دستگاه‌ها کمتر باشد. انواع مختلفی از این دستگاه با عملکردها و سایزهای مختلف در بازار وجود دارد. کاربرد گسترده این دستگاه در صنعت و کارخانه‌ها باعث شده محبوبیت زیادی پیدا کند و تولیدکنندگان گوناگون به دنبال تهیه این دستگاه باقیمت مناسب و متناسب با بودجه‌شان باشند. در هنگام تهیه این محصول باید به ویژگی‌هایی مانند نوع ظرف، بودجه کارخانه و میزان محصولات تولیدی توجه کرد.

برخی از دستگاه‌های پر کن مایعات ویژگی‌ها و امکانات خاصی دارند که کمک‌کننده هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند باعث افزایش قیمت دستگاه شود. بااین‌حال امکانات و قابلیت‌های موجود در دستگاه می‌تواند تغییر کند و دستگاه در هزینه‌های مختلفی ارائه شود. دستگاه پر کن مایعات کوچک می‌تواند انتخاب مناسبی برای تولیدکنندگان با بودجه کم یا دارای یک کارگاه و شرکت کوچک باشد.نمونه دستگاه های پرکن مایعات رو اینجا ببینید.

قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک

از عوامل مؤثر در قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک می‌توان به روش مورداستفاده در آن اشاره کرد. این دستگاه‌ها  در انواع مختلفی به فروش می‌رسند. یکی از این مدل‌ها سیلندر پیستونی است. این دستگاه برای پرکردن مایعات مختلف و با درجات متفاوتی از غلظت مناسب بوده و می‌توانند سرعت زیادی به فرایند تولید ببخشند. از این دستگاه‌ها می‌توان به‌صورت چندمنظوره استفاده کرد. پرکردن مایعات در این روش بسیار آسان است و می‌توان به‌راحتی انواع ظرف را با مایعات رقیق و غلیظ پر کرد. بسته‌بندی با دستگاه سیلندر پیستونی بادقت بالایی انجام می شود. در واقع این روش به دلیل مجهز بودن به سیلندر و پیستون می‌تواند کیفیت بسته‌بندی را افزایش دهد.

تعداد نازل‌های دستگاه می‌تواند باتوجه‌به خواسته مشتری تغییر کند. شرکت‌های مختلف این دستگاه‌ها را در تعداد نازل‌های متفاوت به ارائه می‌دهند. از این دستگاه‌ها می‌توان برای انتقال مایعاتی چون روغن، گریس، وازلین و … استفاده کرد. چراکه این مایعات با تغییر دما، تغییر ماهیت می‌دهند. بااین‌حال این دستگاه برای چنین مایعاتی نیز قابل‌استفاده است. دستگاه پر کن مایعات سیلندر پیستونی مجهز به گرمکن و مخلوط‌کن بوده و می‌تواند برای پرکردن هر نوع مایعی مناسب باشد.

انواع دستگاه پرکن سیلندر پیستونی

استفاده از دستگاه پر کن سیلندر پیستونی بسیار راحت است و این موضوع یکی از مزیت‌های آن محسوب می‌شود. کارخانه‌های مختلف به دلیل استفاده آسان اغلب این دستگاه را برای خطوط تولید انتخاب می‌کنند تا سرعت زیادی به فرایند بسته‌بندی ببخشند. امروزه دستگاه پر کن مایعات در انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شود. هرکدام از این دستگاه‌ها برای پرکردن نوع خاصی از مایعات مناسب هستند و در قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسند. دستگاه پر کن مایعات کوچک انتخاب خوبی برای شرکت‌های کوچک و تازه‌تأسیس است.

از این دستگاه می‌توان برای پرکردن سس، روغن، روغن ماشین، رب گوجه‌فرنگی، عسل، شربت، رنگ، مواد شوینده و … استفاده کرد. این دستگاه‌ها به دلیل ویژگی‌های مختلفی که دارند می‌توانند در صنعت بسیار کمک‌کننده باشد. برای تهیه این دستگاه‌ها بهتر است از مشاوره با کارشناسان مربوطه استفاده کرد و بهترین دستگاه را تهیه نمود.

دستگاه پرکن مایعات ثقلی

این دستگاه نیز یکی دیگر از دستگاه‌های پر کن مایعات است که برای مایعاتی با ویسکوزیته پایین مناسب است. ویسکوزیته پایین مایعات به معنی رقیق بودن آن‌ها است.  در این دستگاه نیازی به پمپ نبوده و مایعات بدون استفاده از پمپ به‌طرف‌های مخصوص انتقال می‌یابند. از این دستگاه می‌توان برای بسته‌بندی انواع مایعات مانند آب‌معدنی، روغن، نوشیدنی‌های طعم‌دار و مواد دارویی و بهداشتی استفاده کرد.

این دستگاه به‌صورت کاملاً اتوماتیک بوده و می‌تواند بدون نیاز به نیروی انسانی تمام فرایند بسته‌بندی را به‌راحتی و به‌صورت خودکار انجام دهد.  ظرفیت این دستگاه تا حدود 5000 لیتر است. این دستگاه نیز در ابعاد مختلفی ارائه شود. قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک نسبت به سایر مدل‌ها مناسب‌تر است که یکی از مزیت‌های آن به‌حساب می‌آید.

امکان شست‌وشوی نازل‌ها و مخازن به‌صورت چند وقت یکبار از ویژگی‌های مهم این محصول است. این موضوع باعث می‌شود دستگاه تمیز شده و به‌صورت کاملاً بهداشتی و با کیفیتی بالا فرایند بسته‌بندی را انجام دهد.

انواع دستگاه پرکن مایعات ثقلی

پرکن وایتکس

پرکن خوراکی

پرکن روغن ماشین

و …

دستگاه پرکن مایعات رقیق و غلیظ

دستگاه‌های پرکن باتوجه‌به اینکه باقابلیت‌های مختلفی ارائه می‌شوند، می‌توانند برای مایعات گوناگونی مناسب باشند. مایعات رقیق و غلیظ نیاز به دستگاه‌هایی با ویژگی‌های متناسب هستند تا فرایند انتقال را باکیفیت زیادی انجام دهند. دستگاه پرکن مایعات کوچک محبوبیت زیادی در بین تولیدکنندگان دارد. قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک از جمله فاکتورهایی است که باعث افزایش محبوبیت و استقبال از آن شده است.

استفاده از این دستگاه‌ها مزایای زیادی برای تولیدکنندگان داشته و می‌تواند با سرعت بالایی فرایند بسته‌بندی را انجام دهد. به‌این‌ترتیب در زمان پرکردن مایعات صرفه‌جویی کرده و باعث افزایش تولید و بهره‌وری خواهد شد. علاوه بر این به علت رعایت اصول بهداشتی و عدم دخالت نیروی انسانی محصولات استانداردتری به بازار عرضه می‌شود.

از این دستگاه­ها می‌توان برای پرکردن انواع مایعات استفاده کرد. نوع ظروف نیز در بسته‌بندی مهم است. دستگاه پر کن مایعات کوچک می‌تواند مایعات مختلف را به انواع ظروف انتقال دهد. برای تهیه این محصول بهتر است از مشاوره استفاده کنید. قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان دارای شرکت کوچک یا با سرمایه کم به دنبال تهیه این محصول باشند. انتخاب دستگاه مناسب نیاز به بررسی فاکتورهای گوناگونی است که دریافت مشاوره می‌تواند باعث شود به‌تمامی این فاکتورها توجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آرازتک پیام در واتساپ