دستگاه پرکن مایعات

نمایش دادن همه 38 نتیجه

با این دستگاه ها چه محصولاتی را میشود پر کرد؟

تمامی مایعات با غلظت های متفاوت را میشود با این دستگاه پر کرد. مایعات رقیقی مانند آب، انواع عرقیجات، روغن تا مایعات غلیظتری مانند انواع شوینده ها، شامپو، مایع دستشویی، سس، رب، انواع کرم ها، کره بادام زمینی و غیره

آیا دستگاه پرکن مایعات با پمپ باد کار میکنن؟

برخی از دستگاه نیاز به پمپ باد دارند و برخی که کاملا دستی هستند نیاز به پمپ باد و برق هم ندارند بسته به نیاز شما کارشناسان ما بهترین گزینه را معرفی خواهند کرد

بدنه دستگاه های پرکن مایعات از چه موادی ساخته میشود

به طور کلی دستگاه های موجود در آرازتک از استیل بهداشتی هستند که با اطمینان میتوانید در صنایع غذایی بهداشتی و شیمیایی از آن استفاده کنید در برخی موارد همچنین بدنه ها و قسمت هایی که با مواد و محصول شما درگیر نیستند میتوانند از مواد دیگر باشند که نهایتا موضوع سرمایه گذاری شما را مقرون به صرفه خواهند کرد

آیا دستگاه پرکن مایعات توانایی پرکردن مواد چسبناک را دارد؟

برخی از مواد جهت پر شدن در ظروف نیاز به گرمکن و میکسر دارند تا حالت روان بودن خود را به هنگام انتقال به ظرف حفظ کنند به طوری کلی هر موادی ویژگی هایی دارد که باید قبل از تهیه دستگاه به آن ها توجه کرد و بهترین کار مشاوره صحیح و البته در صورت امکام تست دستگاها می باشد

زمان آماده سازی و ارسال دستگاه ها چقدر می باشد؟

شرکت آرازتک معمولا دستگاه های پرکن را در انبار آماده تست و تحویل دارد در برخی موارد در صورتی که نیاز به دستگاه های خاصی باشد بعد از مذاکره و توافقات اقدام به واردات و یا تولید آن خواهد شد

کدام دستگاه پرکن مایعات برای کار من مناسب می باشد؟

دو فاکتور نوع ماده و میزان تولید نوع دستگاه شما را مشخص خواهند کرد بهترین کار برای انتخاب صحیح دستگاه ها دریافت مشاوره و تست می باشد

معرفی دستگاه های پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات، نوعی دستگاه بسته بندی است که برای پر کردن بطری ها و یا انواع ظروف مایع استفاده می شود. می توان از آن برای مصارف مختلفی مانند مواد غذایی، نوشیدنی، آرایشی، مواد شیمیایی، دارویی و غیره استفاده کرد. انواع مختلفی از دستگاه های پرکننده مایع در بازار موجود است که با توجه به مکانیزم کار، سرعت و غیره متفاوت است.

نمونه ای از دستگاه پرکن مایعات شرکت آرازتِک

انواع مختلف دستگاه های پرکن مایع

انواع مختلفی از دستگاه های پرکن مایع در بازار وجود دارد. هر نوع دارای مجموعه ای از ویژگی ها و مزایای خاص خود است. بسته به نوع کاربری دستگاه پرکن، میتوان آنها را از هم تفکیک کرد.

با توجه به سیستم ساختار دستگاه پرکن، این ماشین آلات به انواع زیر تقسیم میشوند:

  1. دستگاه های پرکن سیلندر و پیستون (سیستم پنوماتیک): دستگاه های پرکن پیستونی یکی از محبوب ترین انواع دستگاه های پرکن مایع هستند. دقت بالا و استهلاک پایین از ویژگی های اصلی این مدل دستگاه ها میباشند. ماشین آلات پرکن مایعات پنوماتیک قادر به پرکردن انواع مایعات غلیظ و رقیق میباشند.
  2. ماشین های پرکن گرانشی (ثقلی): ماشین های پرکن گرانشی از نیروی گرانشی برای پر کردن ظروف با مایعات استفاده می کنند. سیستم ساده و ارزان بودن این ماشین آلات پرکن مایع از ویژگی های بارز آنهاست. با این حال، آنها را فقط می توان با مایعات سبک تر و رقیقتر استفاده کرد.
  3. دستگاه های پرکن خلاء: دستگاه های پرکن تحت خلاء از خلاء برای پر کردن ظروف با مایعات استفاده می کنند. این دستگاه ها نیز دقت بالایی داشته و از آنها در صنایع مختلف استفاده میگردد.
  4. دستگاه های پرکن پمپی: در ساختار این مدل دستگاه های پرکن مایع از یک پمپ استفاده گردیده است. این پمپ وظیفه انتقال مایع را از مخزن اصلی به ظروف مایع را دارد و با اعمال تنظیمات میزان و سرعت پرکردن تنظیم میگردد.

از نظر نحوه کارکرد با دستگاه های پرکن، این ماشین ها به دو دسته زیر تقسیم میگردند:

  1. دستگاه پرکن مایع نیمه اتومات یا دستی: در ماشین آلات پرکن دستی مایعات الزاما نیاز به یک اپراتور میباشد تا بتوان از دستگاه کارکشید. از این مدل دستگاه های پرکن نیمه اتومات در صنایع مختلف در ظرفیت های پایین میتوان استفاده کرد.
  2. دستگاه پرکن تمام اتومات: این سیستم قادر به پرکردن و بسته بندی انواع مایعات در ظروف مختلف میباشد. در این سیستم دخالت دست وجود ندارد و اغلب ظرفیت تولید بالا میباشد و از این منظر در کارخانه ها و واحد های صنعتی کاربرد فراوان دارد.

مزایای استفاده از دستگاه پرکن مایع

استفاده از دستگاه پرکن مایع نسبت به سایر روش های پر کردن ظروف با مایعات مزایای زیادی دارد. شاید بارزترین مزیت سرعتی باشد که دستگاه پرکن مایع می تواند کار کند. به طور کلی، دستگاه پرکن مایع می تواند ظروف را بسیار سریعتر از یک انسان پر کند، به این معنی که محصولات بیشتری را می توان در مدت زمان کوتاه تری پر کرد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه پرکن مایع افزایش دقت پرکردن است که دستگاه می تواند ارائه دهد. هنگام پر کردن ظروف با دست، همیشه احتمال خطای انسانی وجود دارد که می تواند منجر به کم پر شدن یا پر شدن بیش از حد شود. این مشکل در مورد دستگاه پرکن مایع نیست زیرا آنها برای توزیع مقادیر دقیق مایع در هر بار طراحی شده اند. این دقت افزایش یافته می تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه ها شود زیرا هدر رفت محصول کاهش می یابد.

در نهایت، استفاده از دستگاه پرکن مایع نیز می تواند به بهبود ایمنی محل کار کمک کند. این به این دلیل است که هنگام استفاده از ماشین نیازی به کار با مایعات خطرناک برای کارمندان نیست. تنها چیزی که لازم است این است که ظروف در موقعیت صحیح قرار گیرند و ماشین بقیه کارها را انجام دهد. این امر خطر تماس با مواد خطرناک را به حداقل می رساند و احتمال وقوع حوادث را کاهش می دهد.

چگونه دستگاه پرکن مایع مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنیم؟

ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع محصولی را پر می کنید. ماشین‌هایی وجود دارند که برای محصولات خاصی مانند مایعات، خمیرها یا کرم‌ها طراحی شده‌اند. اگر قصد دارید چندین نوع محصول را پر کنید، باید دستگاهی را انتخاب کنید که همه کاره باشد.

هنگامی که می دانید چه نوع محصولی را پر می کنید، مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد میزان تولید است. این به شما کمک می کند تا اندازه و سرعت دستگاه مورد نیاز خود را تعیین کنید. اگر میزان تولید بالایی دارید، به ماشینی نیاز دارید که بتواند آن حجم را تحمل کند.

آخرین مرحله تصمیم گیری در مورد بودجه است. قیمت دستگاه های پرکن مایع بسته به ویژگی ها و نرخ تولید متفاوت است. اگر بودجه محدودی دارید، ممکن است لازم باشد برخی از ویژگی ها را قربانی کنید تا در محدوده قیمت خود باقی بمانید.

اکنون که این عوامل کلیدی را می دانید، می توانید شروع به خرید دستگاه پرکن مایع مناسب برای کسب و کار خود کنید!

در پایان، داشتن یک دستگاه پرکن مایع برای کسب و کارهایی که به طور منظم با مایعات سر و کار دارند فرصتهای ایده الی ایجاد میکند. آنها می توانند با خودکار کردن فرآیند پر کردن ظروف با مایعات به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه کمک کنند. اگر قصد خرید دستگاه پرکن مایع را دارید، حتما تحقیقات خود را انجام دهید تا دستگاه مناسب برای نیاز خود را انتخاب کنید.

کارشناسان ما در شرکت آرازتک با کمال میل مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهند. همچنین برای مشاهده انواع دیگر دستگاه های بسته بندی و پرکن های پودر کلیک کنید.

 

تماس با آرازتک پیام در واتساپ