مزیت های دستگاه پرکن مایعات استیل

مزیت¬های دستگاه پرکن مایعات استیل

دستگاه پرکن مایعات جهت افزایش دقت در بسته‌بندی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها باعث بالاتر رفتن سرعت فرایند و همچنین افزایش بهره‌وری در فرایند تولید می‌شوند. استفاده از دستگاه پرکن مایعات استیل در خطوط تولید، برای بسته‌بندی مایعات در ظروف و بطری‌ها نقش مهمی دارد. به‌کاربردن این روش می‌تواند در عین سادگی به‌صورت کاملاً مؤثر میزان دقت در فرایند را بالا برده و با کیفیت زیادی بسته‌بندی را انجام دهد. برای پرکردن انواع مایعات غلیظ و رقیق می‌توان از این دستگاه‌ها استفاده کرد.

همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، می‌توان از آن برای پرکردن مایعات مختلف استفاده کرد. مایعات به‌طورکلی به دودسته غلیظ و رقیق تقسیم می‌شوند. مایعات رقیق مایعاتی با ویسکوزیته کم هستند. از جمله این مواد می‌توان به روغن، آب‌معدنی، دوغ و … اشاره کرد. دستگاه‌هایی که برای پرکردن مایعات رقیق هستند، می‌توانند در انواع تک نازله، دو، چهار، شش و…  باشند.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ نیز برای پرکردن مایعات با ویسکوزیته زیاد کاربرد دارد. از جمله این مواد می‌توان به عسل، مربا و انواع رب اشاره کرد. دستگاه پرکن مایعات در انواع مختلفی قابل طراحی و تولید است. دستگاه پرکن مایعات استیل یکی از انواع دستگاه‌های پرکننده است که کاربردهای زیادی در صنعت دارد. همچنین در این دستگاه‌ها از روش‌های مختلفی برای پرکردن استفاده می‌شود.

روش‌های مانند ثقلی، وکیوم، پیمانی و موارد دیگر در این دستگاه‌ها کاربرد دارند. در طراحی و ساخت دستگاه‌ها به فاکتورهایی چون نوع محصول، میزان تزریق، نوع ظرف، اندازه ظرف و دقت نوع پرکننده توجه می‌شود. جهت طراحی و تولید دستگاه مناسب و مطابق با نوع نیازتان بهتر است از مشاوره و پشتیبانی کارشناسان استفاده کنید که در این مورد لازم است از فروشگاه‌های معتبر استفاده کرده و با دریافت مشاوره از آنها دستگاه مناسبی را انتخاب کنید.نمونه دستگاه های پرکن مایعات رو اینجا ببینید.

عملکرد دستگاه پرکن مایعات چگونه است؟

دستگاه پرکن مایعات استیل یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های پرکن است. این دستگاه از مهم‌ترین تجهیزات صنعتی در زمینه‌های مختلف محسوب می‌شود. از این دستگاه می‌توان برای پرکردن انواع مواد غذایی، شیمایی و دارویی استفاده است. از سوی دیگر مناسب بودن قیمت ورق استیل باعث می‌شود، هزینه نهایی این دستگاه بسیار مناسب باشد. از این دستگاه می‌توان برای افزایش سرعت و دقت در بسته‌بندی استفاده کرد. مکانیزم مؤثر و ساده از مزیت‌های استفاده از دستگاه پر کن مایعات استیل است.

این دستگاه می‌تواند برای انتقال مایعات مختلفی مثل خامه، روغن، عسل، انواع روغن‌های خوراکی، آب‌معدنی، شکلات، شیره و حتی مواد شیمایی به درون انواع ظرف و بطری استفاده شود. همچنین می‌توان این دستگاه را برای پرکردن مایعات مختلف رقیق و غلیظ استفاده کرد.

دقت زیاد در فرایند بسته‌بندی از ویژگی‌های بارز دستگاه پر کن مایعات استیل است. به کمک این دستگاه می‌توان به افزایش تولید و بهره‌وری کمک کرد. از سوی دیگر به علت سرعت بالای این دستگاه در زمان نیز صرفه‌جویی می‌شود که مزیت بسیار مهمی محسوب می شود.

ظرفیت پرکردن در این دستگاه‌ها متفاوت است. پرکردن 0.1 سی‌سی تا 200 لیتر با این دستگاه‌ها امکان‌پذیر است. جنس بدنه دستگاه پرکن مایعات استیل از ور استیل 316 بوده و متناسب با مواد غذایی است. استفاده از ورق استیل ممکن است باعث افزایش قیمت دستگاه شود؛ اما باتوجه‌به ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دستگاه و نقش پررنگ آن در افزایش تولید، کاملاً ارزشش را دارد. جنس نوار نقاله این دستگاه نیز ورق استیل یا پلی‌آمید است. این دستگاه ظرفیت تولید 400 تا 6000 ظرف در ساعت را دارد که عدد قابل‌توجهی محسوب می‌شود.

بررسی قیمت دستگاه پرکن مایعات

تنوع زیاد در دستگاه‌های پرکن باعث می‌شود در قیمت‌های مختلفی عرضه شوند. قیمت دستگاه پرکن استیل مکن است به دلیل جنس بدنه از دیگر مدل‌ها کمی بالاتر باشد. بااین‌حال به دلیل ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که دارد، انتخاب بسیاری از تولیدکنندگان است. دستگاه‌های مختلف باتوجه‌به خواسته تولیدکنندگان قابل سفارش در ویژگی‌های گوناگون هستند. مشخصات این دستگاه‌ها باتوجه‌به خواسته کارفرما می‌تواند تغییر کند. این ویژگی‌ها در تعیین قیمت نهایی دستگاه دخیل هستند. خرید دستگاه پرکن مایعات به دو صورت تک و عمده امکان‌پذیر است. جهت خرید این دستگاه‌ها بهتر است از مشاوره‌های لازم استفاده کنید تا بتوانید مناسب‌ترین دستگاه را تهیه کنید. به‌خصوص اگر قصد خرید عمده دارید، بهتر است دریافت مشاوره را اولویت قرار دهید.

توجه به نکات مهم در خرید دستگاه پرکن مایعات

در هنگام خرید توجه به برخی نکات اهمیت زیادی دارد. تولیدکنندگان با شرکت‌های بزرگ لازم است پیش از خرید با کارشناسان مربوطه در این زمینه مشورت کنند. اما اگر شرکت کوچکی دارید یا بودجه‌تان برای خرید دستگاه کم است، حتماً باید پیش از خرید نکات مهمی را درباره دستگاه بررسی کنید. جنس بدنه یکی از این نکات مهم است. دستگاه پرکن مایعات استیل یکی از بهترین و مهم‌ترین دستگاه‌ها در بسته‌بندی مایعات محسوب می‌شود. خرید این دستگاه می‌تواند سرعت و کیفیت زیادی به خطوط تولید ببخشد. برای تهیه مناسب‌ترین دستگاه حتماً به مطابقت دستگاه با نیازهای شرکت توجه داشته باشید. دستی یا اتوماتیک بودن دستگاه و روش کار دستگاه نیز از دیگر نکاتی هستند که هنگام خرید باید به آن‌ها توجه داشت.

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه‌های پرکن مایعات در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. دستگاه پر کن مایعات استیل در انواع دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک عرضه می‌شود. انتخاب دستگاه مناسب نیاز به بررسی ظرفیت تولید و دیگر ویژگی‌ها دارد. دستگاه اتوماتیک می‌تواند تا 2000 بطری در ساعت را پر کند؛ اما قیمت بالاتری دارد. انتخاب دستگاه مناسب باید باتوجه‌به شرایط و نوع نیاز شرکت انجام شود. اندازه ظروف، نوع مایعات و ساعات کاری از جمله ویژگی‌هایی هستند که باید بررسی شوند.

دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی

دستگاه‌های پرکن می‌توانند به روش‌های متفاوتی عمل کنند. یکی از این روش‌ها ثقلی است. این دستگاه برای پر کرد مایعات رقیق کاملاً مناسب است و می‌تواند مایعات رقیق را به ظروف مختلفی انتقال دهد. از جمله مایعات قابل انتقال با این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع مایعات شیمیایی مانند اسیدها، کودهای مایع، ضدیخ و آب‌اکسیژنه

انواع حلال‌ها مانند الکل، استون و تینر

انواع شوینده‌ها مانند سفیدکننده، جرم‌گیر و شیشه‌شور

انواع مایعات خوراکی مانند شربت‌ها، دوغ، آب‌معدنی، روغن و سرکه

دستگاه پرکن مایعات پمپی

این دستگاه نیز برای پرکردن مایعات غلیظ و رقیق استفاده می‌شود. موادی مانند گریس که غلظت و چسبندگی زیادی دارند با مکانیزم پمپی به‌راحتی تزریق می‌شوند. پرکردن مایعات غلیظ از کف ظرف شروع می‌شود تا زمانی که تمام ظرف پر شود. دستگاه پر کن پمپی یکی از دستگاه‌های مهم در صنعت محسوب می شود.

دستگاه پر کن مایعات استیل نیز کاربرد زیادی دارد. در این دستگاه‌ها از مکانیزم‌های مختلفی برای پرکردن انواع مایعات استفاده می­شود. این دستگاه برای شرکت­های بزرگ با تولید انبوه انتخاب بسیار مناسبی است و می­تواند نقش پررنگی در افزایش سرعت، قدت و بهره‌وری تولید داشته باشد. دریافت مشاوره پیش از خرید این محصول اهمیت زیادی دارد و می‌تواند در انتخاب دستگاه مناسب به شما کمک کند. این دستگاه با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوعی قابل طراحی و ساخت است. شما می‌توانید باتوجه‌به نیازتان دستگاه پرکن مایعات استیل را در انواع مختلفی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آرازتک پیام در واتساپ