دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره

در حال نمایش 5 نتیجه

آیا میتوانیم با استفاده از دستگاه های بسته بندی قهوه آرازتک مجوز سازمان غذا و دارو را تهیه کنیم؟

بله با توجه به جنس بدنه و قطعات دستگاه ها که از استیل مواد غذایی می باشند به راحتی مجوز مربوط به دستگاه تایید خواهد شد

چه تعداد بسته قهوه در ساعت میتوان با این دستگاهها بسته بندی کرد؟

تعداد بسته در زمان واحد وابسته به نوع ماده و اندازه آن بستگی دارد به طور مثال با دستگاه مدل s8 میتوان ۱۲۰۰عدد ساشه قهوه ۱۰ گرمی تولید کرد

دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره یا دستگاه پرکن بسته بندی تک نفره یا دستگاه ساشه قهوه همه این نام ها معرف دستگاهی هستند که توانایی پر و بسته بندی کردن انواع پودر قهوه را در لفافه هایی از جنس پلاستیک را دارند که به اصلاح در زبان های مختلف به آن ساشه نیز گفته می شود.

اگر شما هم به فکر راه اندازی یک کسب و کار پر سود مانند بسته بندی و فروش عمده قهوه تک نفره مثل برند های علی کافه، گود دی، یا تروبیکا، نسکافه و …. هستید میتوانید با استفاده از این دستگاه ها که در مدل های پشت دوخت و سه طرف دوخت عرضه می شود وارد این بازار پر سود شده و همین الان کسب و کارتان را شروع کنید. البته که همه کارها سختی و مشقت خود را دارند ولی همیشه باید شروع کرد.همچنین این دستگاه  به صورت اتوماتیک عمل میکنند و بدون دخالت دست همه قهوه بسته بندی می شود. به طوری که یک اپراتور میتواند به راحتی ۴- ۵ عدد از این دستگاه ها را در زمان واحد به کار گیرد.

انواع دستگاه های بسته بندی قهوه 

۱. دستگاه مدل پشت دوخت یا مدادی که قهوه را مشابه برندهایی مثل علی کافه و یا نسکافه پر و بسته بندی میکند. در عکس زیر میتوانید نمونه مشابه را ببینید.

۲. دستگاه مدل سه طرف دوخت که قهوه را مانند برند هایی مثل گوددی و یا تروبیکا بسته بندی می کند.

مزیت های شرکت آرازتک 

  •  کیفیت ساخت و مهندسی بودن آن
  •  قیمت مناسب و اقتصادی بودن نسبت به رقبا
  •  کوچک بودن دستگاه های و امکان استفاده در مکان هایی مانند خانه و کارگاه های کوچک
  •  یک سال گارانتی تعویض تمامی قطعات
  • ۱۰ سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی مادام العمر

به طور کلی به این نوع دستگاه ها دستگاه ساشه نیز گفته می شود که از انواع دستگاههای بسته بندی می باشد و در بسیاری از صنایع کاربرد وسیع دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با انواع مختلف تجهیزات بسته بندی میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

تماس با آرازتک پیام در واتساپ